Międzynarodowy Kongres Salsy w Wielkiej Brytanii

Salsa Kongres , organizowany od 2002 roku przez Salsa Wielkiej Brytanii . Pierwsze 5 imprez odbyło się w obozie wakacyjnym Butlins w Bognor Regis na południowym wybrzeżu Anglii .

Impreza odbywa się w weekend z pokazem talentów międzynarodowych salsa talesalsa każdego wieczoru, a następnie impreza salsa i after-party przez całą noc. W sobotnie i niedzielne dni, międzynarodowi i szanowani krajowi instruktorzy salsy prowadzą warsztaty na wszystkich poziomach od początkującego do magisterskiego dla najbardziej zaawansowanych tancerzy.

Zmiana miejsca

W 2007 r. Nastąpiła zmiana miejsca na Bournemouth International Centre (BIC). Gdzie VI Międzynarodowy Kongres Salsy w Wielkiej Brytanii odbył się w dniach 12-14 października. Obecnie istnieje wiele wspaniałych Kongresów Salsy w Wielkiej Brytanii. Każdy ma swój smak, między innymi Teesside Festival UK, który zyskuje obecnie dużą popularność na scenie kongresowej Salsy w Wielkiej Brytanii i jest jednym z najszybciej rozwijających się kongresów w Wielkiej Brytanii [1] [2]

Referencje

  1. Przejdź w górę^ https://www.youtube.com/watch?v=Xlkf93DNCg8
  2. Skocz do góry^ http://www.thelatinconnection.co.uk/teesside.ht
    m
salsafactory